Hotel Hromnice Zámecký statek Býkov
 
ADRESA Hotel Zámecký statek Býkov
Hromnice 55
Hromnice 33004
Česká Republika
Hotel-Hromnice-Bykov@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Zámecký statek Býkov ubytování Hromnice Aktuální počasí jasno
Hotel Hromnice Zámecký statek Býkov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - disponuje restauracíHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - disponuje vinárnouHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - V hotelu je kulečníkHotel Hromnice Zámecký statek Býkov -  je k dispozici připojení na internetHotel Hromnice Zámecký statek Býkov -  je k dispozici letní terasaHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hromnice Zámecký statek Býkov - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Zámecký statek Býkov / Hromnice

Romanticky laděný, příjemně vybavený hotel Zámecký statek Býkov leží uprostřed lesů, a je výjimečný svou atmosférou dávno zašlých časů a útulným zámeckým prostředím ve stylu selského baroka. Hotel se nachází devět kilometrů na sever od Plzně. 

Příjemnou atmosféru doplňuje hotelová restaurace s venkovní terasou, bar s biliárem, stylové konferenční místnosti až pro 50 osob, kongresový sál pro 120 osob , obřadní síň a kaple. Z relaxačních služeb hotel nabízí saunu, moderně vybavené fitnesové studio, whirlpool a masáže, zapůjčit lze i kola.

Prostředí tohoto romantického statku je jako stvořené pro zásnuby, rozloučení se svobodou, romantickou svatbu i křtiny.

Hotel Zámecký statek Býkov ubytování
Hotel Zámecky statek Býkov disponuje dvoulůžkovými pokoji s velkou manželskou postelí nebo se dvěma oddělenými postelemi (twin), pokoji s možností přistýlky nebo třílůžkovými, čtyřlůžkovými a pětilůžkovými pokoji. 1 knížecí apartmá, 1 svatební pokoj a 3 pokoje pro handicapované.

Všech 35 zrenovovaných a pohodlných pokojů je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem či vanou a dřevěnými podlahami, velká část pokojů je navíc vybavena televizí, Wi-Fi vysokorychlostním internetovým připojením, telefonem a fénem.

V hotelu Zámecký statek Býkov rádi uvítají i Vaše děti (pro děti do šesti let dětská přistýlka či postýlka zdarma) nebo domácí mazlíčky za poplatek. Poníci, králící a Anguský skot čekají na ty nejmenší návštěvníky.

Hotel ubytování Zámecký statek Býkov restaurace
Restaurace zařízená v selském stylu nabízí možnost posezení u dobrého jídla. Při pěkném počasí je možno posnídat na terase a vychutnat si pohled na nedotčenou krajinu. V prostorách „ Černé kuchyně „ můžete okusit staročeská jídla, ve vinárně pak jídla středověká. A la Carte Restaurant připravuje samozřejmě také typické regionální i české pokrmy... Firmám hotel Zámecký statek Býkov nabízí uspořádání firemních večírků, rautů, banketů, apod.

Tříhvězdičkový Hotel Zámecký statek Býkov
Nedílnou součástí areálu Zámecký statek Býkov je Muzeum českého života na vesnici, Muzeum hasičské techniky, historická kovárna z roku 1753 s původním funkčním vybavením a ještě dodnes fungující „Černá kuchyně „. V mimořádných dnech zde můžete zažít zajímavá představení, navštívit jarmark či absolvovat prohlídky objektů. Zámecký statek Býkov je ve vlastnictví rodiny z Bavorska, která se díky citlivé rekonstrukci tohoto památkově chráněného objektu zasloužila o zachování jednoho z mála statků postavených v selském baroku.

Dovolená Býkov hotel Zámecký statek 
Nádherná lesnatá krajina přímo nabízí celou škálu sportovních aktivit, běžecké a cyklistické trasy, nordic walking. Zde si každý může protáhnout své tělo a dobít ztracenou energii podle svých fyzických možností. Zámecký statek Býkov navazuje na tradiční životní styl FENG-SHUI a nadále jej rozvíjí. Harmonické prostředí, ve kterém se nachází, utváří Vaši osobnost a toto prostředí je zdrojem Vaší energie a zdraví.